Ptarmigan on nüüdseks suletud.

Ptarmigan tegutses Tallinnas aastatel 2011-2014. Veebilehelt on leitav arhiiv nendel aastatel aset leidnud üritustest. Meie tegevus Tallinnas on lõppenud, kuid mõned liikmed jätkavad nüüd tegutsemist Temporary’s Helsinkis.

Sündmused

Gherkin Free Youth Passport
L, 01. okt. 2011, 00:00:00 +0000 20:00
osa projektist: GFYP

 

Taas on kätte jõudmas Ptarmigani igakuine kultuurideülene varjeteeõhtu GFYP, 

seekord teemas "Kodune ja Kardetud".

 

Varjeteeõhtul on kavas: 

 

Lewis McGuffie Kokteiliklass

Lewis tuleb meile Inglismaalt. Kindlasti on ta meie jaoks veidi ülekvalifitseeritud, kindlasti on ta meie jaoks natukene liiga hea. Ent ta on siin, ta on rabavalt soliidne ja ta on tõesti Londoni parimates lokaalides koolitunud kokteilimeister, kes näitab meile sujuvamaid randmeliigutusi kokteilimaailma klassikute valmistamiseks. Kultuurse joomarluse peenutsev maailm omas kodus. Tule, õpi, tee omale ise kokteil, joo. Täiesti tasuta.   

 

Erik Alalooga + Hans-Gunter Lock + Andreas W + Meeland Sepp

Kunstikonteineri ülevärvitud betoonist ja Vana-Kalamaja kommuunide ahiküttest on kristalliseerunud heliekstravagants: kodusvalmistet masinaist ja kolmest kõrgeltharitud mehest saab kokku üüratu heligigant. Teisisõnu - saab küll veider olema, vaimustav ka. 

 

Flo Kasearu

Flo on kangelanna. Pakitsev loov impulss. Pole kahtlustki, et varsti vallutab ta maailma. Kuidas iganes. Ja siis on ta veel kunstnik. Ja sõber. Ja ta teeb kodus erinevaid asju. Ja ta tuleb ja näitab meile neid asju, võib-olla isegi räägib midagi. Ma arvan, et see on jälle üks samm maailma üle võtmisel. Olge tunnistamas. 

 

Riho Kall

Põlvamaa tihedaist metsadest Annelinna modernismi. Ja sealt otse meile. Riho võtab kassettmaki ja lastekandle, istub korra maha. Ja siis hakkab toimuma. Võrgutustants. Tagasihoidlik aumees, jah, vormistuseks püssirohule, jah. 

Riho!

 

* * *

 

Astugem läbi! 

 

(üritus algab kui kell kukub)

(avatud ka dringinurgake (pärisnimega ei tohi nimetada))

 

 


Photos