Ee flag Uk flag Ru flag Fi Se flag
  • Suomi off
  • Eesti on

Ptarmigan on nüüdseks suletud.

Ptarmigan tegutses Tallinnas aastatel 2011-2014. Veebilehelt on leitav arhiiv nendel aastatel aset leidnud üritustest. Meie tegevus Tallinnas on lõppenud, kuid mõned liikmed jätkavad nüüd tegutsemist Temporary’s Helsinkis.

Sündmused

Thinker1 carousel avatar
Symposium is dead! Long live Symposium!
symposium : talk : lecture
T, 01. nov. 2011, 00:00:00 +0000 20:00
juhendab Eesti Humanitaarinstituudi Üliõpilasnõukogu

 

Novembrikuust taasalgab senini Tallinna Ülikooli Eesti Humanitaarinstituudi filosoofia osakonna poolt korraldatud filosoofiline Sümpoosion, mis on sellel aastal hüljanud boheemlasliku Kuku Klubi seinad ja salakavalalt end võimukeskusele lähemale nihutanud ning endale mõnusa pesa tekitanud hoopis Toompeal, Ptarmigani projektiruumis. 

 

Seega kuulge kõik kel kõrvad: sümpoosion tuleb taas, õhinapõhiselt, tugevalt ja järjekindlalt, kaks korda kuus, uute tegijate, laiema vaatenurga ja elava fantaasiaga. Tegijate hulgas on inimesi kõigilt EHI erialadelt. 

 

Võtkem käest kinni ja mingem üheskoos sõbralikult uitama mööda viljakaid mõttemaastikke ja otsima ahhaa-elamusi. Igal korral on reisijuhiks mõni teadmistega laetud erialaspetsialist või niisama huvitav inimene, kes esitab vabas vormis ettekande, millele järgneb avatud mõttevahetus. 

 

Kõik huvilised on teretulnud, üritus on tasuta!

 

 

http://tinyurl.com/6yojvpl