Ee flag Uk flag Ru flag Fi Se flag
  • Suomi off
  • Eesti on

Ptarmigan on nüüdseks suletud.

Ptarmigan tegutses Tallinnas aastatel 2011-2014. Veebilehelt on leitav arhiiv nendel aastatel aset leidnud üritustest. Meie tegevus Tallinnas on lõppenud, kuid mõned liikmed jätkavad nüüd tegutsemist Temporary’s Helsinkis.

Sündmused

Thinker1 carousel avatar
Sümpoosion: Georg Merilo
T, 08. mai 2012, 00:00:00 +0000 20:15

Georg Merilo vestleb teemal, mille lühidalt saab kokku võtta "Miks ja kuidas arukalt läbi rääkida".

EHI arabistika tudeng Georg on 10-aastase kogemusega eraõpetaja. Tema kompetentside hulka kuulub (lisaks isiklikule strateegilisele planeerimisele) läbirääkimiste pidamine ja õpetamine. 


  Kuivõrd XXI sajandil tuleb pea kõigil ja kõiges, vähem või rohkem, harvem või sagedasti, väikestel või suurtel teemadel läbi rääkida, huve kaitsta, eesmärke saavutada - sõltumata valdkonnast, nii äris kui humanitaarias, juhi või tudengina, siis katsub Georg praktikuna süsteemse ent lihtsa lühiülevaate teha, kuidas õigesti läbi rääkida.   Osalejate kvaliteetsetele küsimustele tagatud samaväärsed vastused. Kõik tulijad saavad ka metoodilised materjalid, kus muuhulgas konkreetne sõnavara, mille abil läbirääkimisel oma huvide realiseerimiseni jõuda.    Ptarmigani atmosfäär saab sel õhtul olema reibas, asjalik ja sõbralik.   Värske videolink: http://www.youtube.com/watch?v=3pN3XWPCtEc