Ptarmigan on nüüdseks suletud.

Ptarmigan tegutses Tallinnas aastatel 2011-2014. Veebilehelt on leitav arhiiv nendel aastatel aset leidnud üritustest. Meie tegevus Tallinnas on lõppenud, kuid mõned liikmed jätkavad nüüd tegutsemist Temporary’s Helsinkis.

Sündmused

GFYP Rannapidu
variety : performance : music : party
L, 03. märts 2012, 00:00:00 +0000 20:00
osa projektist: GFYP

Kui kevad nagu tuleks kogu aeg ja õhus on kuulda lindu ja vahel päikest,
aga maas on löga ja libe ning öö annab ikka miinust ning isegi aprilli lõpus sajab uus tekk lund maha,
siis tuleb valida:
a) tšarterlend Alanya, Sharm el Sheikh, Madeira või Tai
b) saun
c) Ptarmigani rannapidu.

Igaüks teeb omad valikud ise.

Meie valime sel laupäeval rannapeo
ja teeme juustukat paradiisimekki ananasside, talvest pleekinud pehmete ja kõvemate kehade, lõunast saabunud laululindude ning paradiisrütmikaga, kerge alkoholi, hammastevahel ja kingades krigiseva liiva ja indiekinoga.

Nagu ikka, olete te kõik teretulnud: on tasuta, hea, pehme. Baar on avatud, alati võib snäkke kaasa võtta, me katsume toa soojaks saada, nii et bikiinid või vähemasti paradiisipüksid aitaksid kindlasti end märksa õigemana tunda.
-
GFYP varieteeõhtul kavas:

**Lewis McGuffie Kokteiliklass**
Jah, suvi ei ole veel kohal, aga suva sest, sest meister-Lewise kuulsais kokteilitöötubades raputatakse segi jooke ning mõistuseid. Seekord saab õppida klassikalise mojito valmistamist ning ka klassiku teisi variatsioone. Lewis räägib kõva häälega ja ta pikad käed suunavad ja aitavad, paitavad tublisid õpilasi. Ja õpilased on rõõmsad, sest nad saavad nii targemaks kui tasuta värskendava suvemaitselise kokteili.

**Crystal Voyager**
Filminohik-entusiast John W. Fail juhatab sisse ja näitab lõikeid legendaarsest 70ndate underground-kino klassikaks peetavast surfidokumentaalist “Crystal Voyager”. Surf.

**Puhkus**
Kui sina ei lähe puhkuseks lõunasse, siis tuleb puhkus ise su juurde põhja, tuues kaasa metsade ja aasade ning ühe teise Eesti kultuurse linna vaibidest kantud pehmet ja karedamat päris laulmise moodi laulu ja päris pillimängimise moodi pillimängu, mida ei kohta meil tegelikult üldse tihti ja see ongi puhkus. http://www.last.fm/music/Puhkus

**Ptarmigani esimene päris-elus-vestlussaade “Täna õhtul - GFYP”**
Saatejuhi Andra Aaloe esimeseks külaliseks on üks mitmekülgne naiskunstnik Tallinnast, kes avab oma uue suure päris-elu-moodi projekti tagamaid. Me räägime visuaalsetest naudingutest, kõvast tööst, lihast, õhust, õlist ja akvarellist ning teeme ka väikese live-katse projekti füüsilistest mõjudest inimesele, kes küsib kõige rohkem.

**DJ TT**
Sambarütmid, eksootika, rand, kerge soe tuuleiil sasimas kuivanud nääripuu oksi suurte prügikastide taga tühermaal. Spetsdiskor mängib, lillelistes pükstes musklis poiss lükatakse basseini, tüdrukud kiljuvad.  


Photos