Ptarmigan on nüüdseks suletud.

Ptarmigan tegutses Tallinnas aastatel 2011-2014. Veebilehelt on leitav arhiiv nendel aastatel aset leidnud üritustest. Meie tegevus Tallinnas on lõppenud, kuid mõned liikmed jätkavad nüüd tegutsemist %{href}.

Meist

Ptarmigan on loomepind Helsingis, mis on tegutsenud juulist 2009. 2011 kevadel avatakse Tallinna vanalinnas meie Tallinna haru. Ptarmigan pakub oma ruume erinevateks loovateks projektideks, muuhulgas kujutava-, heli-, filmi-, video- ja tegevuskunstile ning ka aruteludeks. Me üritame luua ainulaadset keskkonda ja toetada koostööd. Meie prioriteediks on rahvusvaheline kunstnike liikumine ja alternatiivne haridus. Meie üritus on rangelt mittetulunduslik, seiklushimuline ning piire kompav.

 
Eesti Ptarmiganil on plaanis luua sidemeid oma Soome kogukonnaga ja siduda end ka Tallinna kunstnike võrguga. Me oleme eriti huvitatud projektidest, mis suhtlevad otse publikuga, jäädes innovatiivseks ning väljakutseid pakkuvaks. Me loodame laiendada oma projekte Helsingist, jäädes samal ajal avatuks uutele võimalustele Tallinnas.
 
Meie projektide ja tegemistega tutvumiseks külastage seda lehte järgnevate nädalate jooksul või vaadake meie Helsingi sündmuste arhiivi.
 

(photos: top: 'Neanderthal Electronics' workshop, March 2010; below L-R: Kiila, February 2010; Natalia Borissova workshop September 2010; 'Drawing' class April 2010; Nuslux July 2009; Usurper installation/residency May 2010; 'Art and Sustainability' workshop January 2010.  All photos by Antti Ahonen.)